přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

1.12.2014

Jiřina Nepalová získala ocenění Lady Pro 2014

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka společnosti RENOMIA, a. s., převzala ve Španělském sále Pražského hradu prestižní ocenění Lady Pro 2014.

Titul každoročně uděluje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci COMENIUS u příležitosti vyhlášení stovky nejlepších firem České republiky „Českých 100 nejlepších“.

Čestný titul Lady Pro náleží ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti patří k těm nejlepším. Dosáhly skutečně mimořádných úspěchů a při své každodenní náročné práci dokázaly zůstat okouzlujícími ženami. V letošním roce se Jiřina Nepalová vedle ocenění Lady Pro 2014 umístila také v žebříčku ankety Hospodářských novin TOP 25 žen českého byznysu a zároveň v žebříčku padesáti nejvlivnějších žen Česka časopisu Forbes.
 
 „Ocenění Lady Pro si velice vážím a těší mě samozřejmě umístění i v ostatních žebříčcích. Není to ocenění jen mé práce, ale především všech kolegyň a kolegů v RENOMIA, díky kterým můžeme našim klientům nabízet ty nejlepší služby,“ říká Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka RENOMIA, a. s.

Jiřina Nepalová patří mezi nejúspěšnější české manažerky, podnikatelky a uznávané tuzemské odborníky na pojištění. Je vyhledávanou konzultantkou pro soukromé i státní organizace a zároveň je členkou prezidia Asociace českých pojišťovacích makléřů a správní rady Nadačního fondu pro podporu vzdělávání v pojišťovnictví. V pojišťovnictví působí od roku 1978 a pojišťovací makléřskou společnost RENOMIA, a. s., založila v roce 1993.

Jiřina Nepalová přebírá ocenění Lady Pro 2014

Oceněné Lady Pro 2014

Diplom TOP 25 žen českého byznysu

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.