přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

19.3.2018

Zveme Vás na veletrh TECHAGRO

Srdečně Vás zveme na mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, který se koná na Výstavišti v Brně ve dnech 8. - 12. dubna 2018.

11.9.2017

RENOMIA AGRO přichází na trh s novým produktem pro pojištění ovocných a okrasných školek

RENOMIA AGRO, specializované oddělení společnosti RENOMIA pro pojištění zemědělských rizik, přichází na trh s novým produktem, který řeší potřeby provozovatelů ovocných a okrasných školek.

28.8.2017

Pojištění pasteveckých psů pro pracovní účely

RENOMIA přináší na pojistný trh novinku - svou nabídku rozšiřuje o pojištění pasteveckých psů pro pracovní účely.

12.5.2017

RENOMIA se potřetí stala Pojišťovacím makléřem roku, Jiřina Nepalová obdržela titul Osobnost pojistného trhu

RENOMIA, největší pojišťovací makléřská společnost založená ve střední a východní Evropě, získala ocenění za první místo v anketě Pojišťovací makléř roku 2016. Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA, v rámci soutěže obdržela čestný titul „Osobnost pojistného trhu“ za vynikající a mimořádný přínos rozvoji českého pojišťovnictví.

11.4.2017

Fond těžko pojistitelných rizik

O vybudování systémového řešení v oblasti řízení rizik v zemědělství se u nás jedná již od 90. let. Poskytování ad hoc státní pomoci není stabilní a navíc není ani jisté, kdy a zda vůbec zemědělci nějakou náhradu za vzniklou škodu dostanou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.