přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

3.9.2015

RENOMIA partnerem charitativní akce Teribear hýbe Prahou

Společnost RENOMIA, a. s., největší česká pojišťovací makléřská společnost, je partnerem charitativní akci Teribear hýbe Prahou.

9.6.2015

RENOMIA vstupuje na rumunský trh

RENOMIA, přední pojišťovací makléřská společnost ve střední Evropě, člen největších mezinárodních sítí, vstupuje do Rumunska.

25.5.2015

RENOMIA uspěla v soutěži Sodexho Zaměstnavatel roku 2015

RENOMIA uspěla v regionálním pražském kole soutěže Sodexho Zaměstnavatel roku 2015, když v kategorii Progresivní Zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců obsadila druhé místo.

11.5.2015

RENOMIA se zúčastnila setkání mezinárodních sítí v USA

Zástupci RENOMIA, managing partner Pavel Nepala a ředitel mezinárodního oddělení Marek Kalbáč se koncem dubna zúčastnili konferencí nejvýznamnějších mezinárodních sítí pojišťovacích makléřů světa Worldwide Broker Network (WBN) ve Washingtonu a Lockton Global a Arthur J. Gallagher v New Orleans.

24.4.2015

Jiřina Nepalová oceněna v soutěži MANAŽER ROKU 2014

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka pojišťovací makléřské společnosti RENOMIA, a. s., obdržela významné ocenění Manažerka odvětví Bankovnictví a pojišťovnictví v rámci soutěže MANAŽER ROKU 2014. Zároveň se také stala jedním z deseti držitelů TOP 10 MANAŽER ROKU. Ocenění převzala Jiřina Nepalová během slavnostního večera v Paláci Žofín za účasti předních představitelů českého politického i ekonomického života.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.