přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

24.4.2015

Jiřina Nepalová oceněna v soutěži MANAŽER ROKU 2014

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka pojišťovací makléřské společnosti RENOMIA, a. s., obdržela významné ocenění Manažerka odvětví Bankovnictví a pojišťovnictví v rámci soutěže MANAŽER ROKU 2014. Zároveň se také stala jedním z deseti držitelů TOP 10 MANAŽER ROKU. Ocenění převzala Jiřina Nepalová během slavnostního večera v Paláci Žofín za účasti předních představitelů českého politického i ekonomického života.

13.4.2015

Luděk Pachman novým ředitelem RENOMIA v Mostě

Ing. Luděk Pachman byl jmenován ředitelem RENOMIA, a. s., v Mostě. Bude zodpovědný za řízení a celkový rozvoj strategické regionální pobočky přední pojišťovací makléřské společnosti.

30.3.2015

RENOMIA v Plzni mění adresu

RENOMIA, a. s., největší pojišťovací makléř na českém trhu, přestěhovala své plzeňské kanceláře do nových prostor.

11.3.2015

Michael Seidl novým ředitelem pojištění vozidel v RENOMIA

Michael Seidl se stal novým ředitelem Oddělení pojištění vozidel RENOMIA. Na této pozici bude zodpovědný za rozvoj obchodu, produktů a služeb v segmentu pojištění vozidel vedoucí pojišťovací makléřské společnosti.

8.1.2015

Podpořte RENOMIA v soutěži European Business Award

RENOMIA reprezentuje jako národní šampión Českou republiku ve finálovém kole prestižní mezinárodní soutěže European Business Award 2014/2015 v kategorii Zaměstnavatel roku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.