přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

7.8.2014

Ladislav Koubek novým personálním ředitelem RENOMIA GROUP

Ladislav Koubek se stal novým personálním ředitelem RENOMIA GROUP. V této pozici bude zodpovědný za koordinaci veškerých personálních činností nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jeho prioritou bude zejména získávání odborníků v oblasti pojišťovnictví.

22.7.2014

Největší pojišťovací makléř RENOMIA

RENOMIA GROUP, největší skupina pojišťovacích makléřů na trhu v ČR, uzavřela finanční rok 2013 s rekordní výší zprostředkovaného pojistného dosahující 5,3 miliardy korun a zaznamenala 10% nárůst. Potvrzuje tak své vedoucí postavení na českém pojišťovacím trhu. RENOMIA, a. s., dosáhla v roce 2013 konsolidovaného zisku před zdaněním ve výši 94 milionů korun.

21.5.2014

RENOMIA ČR oceněna titulem Pojišťovací makléř roku 2013

RENOMIA ČR byla u slavnostní příležitosti vyhlášení Pojišťovny roku oceněna odbornou veřejností jako nejlepší pojišťovací makléř a stala se Pojišťovacím makléřem roku 2013 číslo jedna! Cenu pro vítěze převzala ředitelka společnosti Jiřina Nepalová.

14.4.2014

RENOMIA AGRO tradičním účastníkem veletrhu TECHAGRO

RENOMIA AGRO opět zaujala svou expozicí na 13. ročníku mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO. Na výstavním stánku BVV v Brně prezentoval tým RENOMIA AGRO nejvýhodnější řešení pojištění zemědělských rizik a řešení škod a zároveň připravil pro návštěvníky zajímavý doprovodný program se Svazem vinařů ČR a Českými Miss 2013.

10.4.2014

Tomáš Tragan z RENOMIA prvním Čechem v mezinárodní organizaci Institute of Fire Engineers

Tomáš Tragan, ředitel oddělení risk managementu RENOMIA, a. s., byl jako první Čech přijat za člena Institute of Fire Engineers ve Velké Británii. Členství v této prestižní mezinárodní odborné organizaci, jejímiž členy jsou vybraní odborníci z oblasti požární ochrany z celého světa, mu dává právo užívat titul MIFireE a potvrzuje jeho odbornost na mezinárodní úrovni.

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.