přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

4.11.2009

Personální změny ve vedení společnosti Agra pojišťovna

K 1. listopadu 2009 došlo k personálním změnám ve vedení společnosti Agra pojišťovna.

Novým vedoucím organizační složky pro Českou republiku se stal Ing. Marek Hrubý.

Od listopadu převzal Ing. Marek Hrubý pozici vedoucího organizační složky od Mgr. Michaela Zettera, který dva roky úspěšně vedl AP na českém trhu. Nyní se bude jako ředitel prodeje koncentrovat především na rakouský trh, v mateřské společnosti Die Österreichische Hagelversicherung.

Ing. Marek Hrubý naváže na předchozí práci Mgr. Michaela Zettera. Toto je v souladu s plánem dalšího růstu v České republice. Bude i nadále zodpovědný za vedení týmu obchodního oddělení a spolupráci s makléřskými společnostmi.

Od samého počátku stál Ing. Marek Hrubý u vzniku Agra pojišťovny. V začátcích působil jako oblastní vedoucí pro východní Čechy a v roce 2007 přešel na pozici vedoucího obchodní služby.

Vystudoval Provozně ekonomickou fakultu ČZU v Praze. Má bohaté profesní zkušenosti v oblasti obchodu, komunikace a řízení vztahů.

Jeho zástupcem byl jmenován Dr. Mario Winkler, který bude vytvářet spojení mezi Agra pojišťovnou a její mateřskou společností se sídlem ve Vídni. Dr. Mario Winkler bude usměrňovat aktivity a přinášet know-how z Rakouska tak, aby zůstala vize společnosti jednotná a přitom se expanzivně rozvíjela.

 

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.