přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

25. 4. 2016

Pojištění, krásné dívky a dron na brněnské prezentaci RENOMIA AGRO

Možnosti pojištění zemědělců, aktuální novinky v oboru i výhled na další léta patřily k hlavním tématům diskusí na stánku RENOMIA AGRO v rámci 14. ročníku mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO.

Specialisté v oblasti zemědělského pojištění RENOMIA AGRO radili návštěvníkům veletrhu, jak získat nejvýhodnější pojištění zemědělských rizik a řešení škod. Partnerská společnost DOTin se na stánku připojila prezentací exkluzivní nabídky pomoci s vyřízením dotací z Evropské unie. 

Odborný program zpříjemnila ochutnávka vín a exkluzivně také ukázka dronu a možnosti jeho využití v oblasti zemědělství. Vrcholem doprovodného programu pak byla autogramiáda a focení s nejkrásnějšími českými dívkami roku 2015, Nikol Švantnerovou (Českou Miss), Andreou Kalousovou (Českou Miss World) a Karolínou Mališovou (Českou Miss Earth). 

„Zemědělské a lesnické veletrhy v Brně jsou aktuálně největší svého druhu v Evropě. Během pěti veletržních dnů prošlo branami výstaviště 110 tisíc návštěvníků, prezentovalo se zde téměř 800 vystavovatelů a na expozicích bylo zastoupeno celkem 1125 značek. I z tohoto pohledu je jasné, že účast na veletrhu TECHAGRO je pro nás skvělou příležitostí, jak informovat o sektoru zemědělských rizik a pojištění klientů v oblasti pěstování zemědělských plodin, lesů a chovu hospodářských zvířat,“ uvedl Jiří Havelka, ředitel RENOMIA AGRO.

Děkujeme všem, kteří nás na veletržním stánku navštívili!

 

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.