přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

22.6.2009

RENOMIA AGRO má novou obchodní ředitelku

Od 1.6.2009 přešla Ing. Petra Škopová, MBA, na pozici obchodní ředitelky RENOMIA AGRO.

Ing. Petra Škopová je dlouholetá vrcholová manažerka českého zemědělství a držitelka titulu Manažerka roku 2006 pro ČR s téměř dvacetiletými zkušenosti v zemědělství a potravinářství v České republice i v zahraničí. Rozsáhlé znalosti z těchto oblastí v kombinaci s pojišťovnictvím, kterému se nyní Ing. Škopová intenzivně věnuje, vytváří jedinečnou příležitost, jak pomoci českým chovatelům a pěstitelům při správném výběru pojistné ochrany a při optimalizaci nákladů na pojištění. Ing. Škopová, jako dlouholetá generální ředitelka firmy CHOVSERVIS a.s., má bohatou praxi s vedením lidí a obchodních aktivit v zemědělství.

Cílem RENOMIA AGRO je nabídnout našim zemědělcům a potravinářům optimální pojistnou ochranu za výrazně lepších finančních a pojistných podmínek. Díky tomu, že RENOMIA AGRO spolupracuje se všemi pojišťovnami na trhu a díky své velikosti, může tyto výhodné podmínky svým zákazníkům opravdu nabídnout. "Z praxe vím, jak je důležitý kontinuální a kvalitní servis ve správě pojištění. To je rozhodně silná stránka propracovaného systému práce RENOMIA AGRO. Máme mnoho spokojených zákazníků, kteří patří ke špičce ve svém oboru a snažíme se ulehčit jim jejich každodenní práci velmi dobrým servisem v pojištění" říká Ing. Petra Škopová, obchodní ředitelka RENOMIA AGRO.

RENOMIA AGRO hájí zájmy svých klientů a českého zemědělství. Také letos se stala partnerem Agrární komory České republiky a tuto spolupráci chce aktivně rozvíjet. Cílem RENOMIA AGRO je podpora rozvoje českého zemědělství a také díky zkušenostem nové obchodní ředitelky chce tento cíl intenzivně naplňovat.

Zde si můžete přečíst článek  s Ing. Petrou Škopovou, který vyšel v posledním vydání týdeníku Zemědělec.

 

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.