přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

21.1.2010

RENOMIA AGRO partner tradičních Ovocnářských dnů

V Hradci Králové se již tradičně 19.-20.1.2010 konaly Ovocnářské dny, které mají dlouholetou tradici a účastní se jich všichni významní pěstitelé ovoce z České republiky.

RENOMIA AGRO se letos stala spolupořádající firmou a postavila se tak vedle tradičního partnera akce, kterým je Česká pojišťovna a.s.

Akce se účastnili zástupci ministerstva zemědělství a prezident Agrární komory České republiky Ing. Jan Veleba. Zástupci RENOMIA AGRO, Ing. Petra Škopová a Ing. Josef Kříž prezentovali možnosti kvalitního a cenově dostupného pojištění ovocných sadů a ostatního majetku. Naše prezentace zaujala pěstitele a získali jsme zde několik nových, zajímavých kontaktů.

Tato akce je každoročním setkáním ovocnářských odborníků a kromě mnoha zajímavých přednášek je to také místo pro navázání a utužení přátelských vztahů mezi lidmi se stejnými zájmy. RENOMIA AGRO si váží možnosti být partnerem takovéto významné akce.

Ing. Petra Škopová, MBA
Obchodní ředitelka
RENOMIA AGRO

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.