přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

25.5.2011

RENOMIA AGRO poctil svou návštěvou prezident Potravinářské komory ČR

Za krásného letního počasí vyplul ve čtvrtek 19. května 2011 parník RENOMIA AGRO na palubě se členy týmu RENOMIA AGRO a přibližně jedním stem vzácných hostů.

Po dobu dvouhodinové plavby historickou Prahou se zástupci RENOMIA AGRO, v čele s ředitelkou RENOMIA, paní Jiřinou Nepalovou, pozdravili se zástupci klientů a partnerů z oblasti zemědělství a potravinářství. Mezi nejvýznamnější z nich patřili prezident Agrární komory ČR, pan Ing. Jan Veleba, prezident Potravinářské komory ČR, pan Ing. Miroslav Toman, paní Ing. Dana Malíková z Podpůrného garančního rolnického a lesnického fondu a RNDr. Jaroslav Rožnovský z Českého hydrometeorologického ústavu.

Setkání v přátelské atmosféře, doplněné zajímavými prezentacemi, prohloubilo vztahy se stávajícími klienty a partnery a otevřelo prostor pro další spolupráci. Děkujeme všem zúčastněným hostům za přijetí pozvání.

Tým RENOMIA AGRO

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.