přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

16.9.2010

RENOMIA AGRO podporuje dostihový sport

V rámci velmi dobré spolupráce s OHD Pardubice (Obchodní a hospodářské družstvo) jsme letos již podruhé přispěli k realizaci dostihu tohoto obchodního sdružení zemědělců. Již tradičně se konal v rámci poslední...

V rámci velmi dobré spolupráce s OHD Pardubice (Obchodní a hospodářské družstvo) jsme letos již podruhé přispěli k realizaci dostihu tohoto obchodního sdružení zemědělců. Již tradičně se konal v rámci poslední kvalifikace na Velkou pardubickou během Francouzského dostihového dne v Pardubicích 11.9.2010.

V lóžích se sešlo mnoho významných představitelů zemědělství a obchodu z východních Čech. Je to vynikající příležitost na příjemné setkání s přáteli a díky společnému sportovnímu zážitku na upevnění přátelství a navázání nových obchodních vztahů.

Krásné počasí zářijové soboty přispělo k výborné pohodě a sledování výborných výkonů koní na dráze. Dovolím si zde poblahopřát stáji Rabbit Trhový Štěpánov ke 3 vítězstvím koní DJABBA, SAJMA a RABBIT WELL. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů nejen na dostihové dráze.

RENOMIA AGRO je partner českých zemědělců a potravinářů a poskytuje jim vysoce kvalitní služby v oblasti pojištění.

 

Ing. Petra Škopová, MBA
Obchodní ředitelka
RENOMIA AGRO

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.