přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

11.9.2017

RENOMIA AGRO přichází na trh s novým produktem pro pojištění ovocných a okrasných školek

RENOMIA AGRO, specializované oddělení společnosti RENOMIA pro pojištění zemědělských rizik, přichází na trh s novým produktem, který řeší potřeby provozovatelů ovocných a okrasných školek.

Dosavadní produkty na trhu nabízely pouze krytí rizika krupobití a požáru. To nevyhovovalo většině školkařů, a někteří se kvůli tak malému krytí rizik ani nepojišťovali. Specialisté na pojištění zemědělských rizik RENOMIA AGRO zjišťovali od klientů požadavky, které by nový produkt měl řešit. Ladislav Zemjanek z RENOMIA AGRO pak připravil nový produkt s rozšířeným krytím živelních rizik.

„Produkt, jsme sjednali společně s Hasičskou vzájemnou pojišťovnou s cílem nabídnout klientům provozující ovocné a okrasné školky cenově výhodné pojištění s širokým rozsahem pojistného krytí,“ říká Jiří Havelka, ředitel RENOMIA AGRO.

Pojištění se vztahuje na poškození nebo zničení rozpěstovaného sadebního materiálu ovocných stromků, keřů a ostatních pěstovaných rostlin v kontejnerech či ve volné půdě.

Ovocné a okrasné školky tak mohou mít pojištěné škody způsobené nahodilou živelní událostí, mezi které patří požár a krupobití. A nově je k těmto základním rizikům možné sjednat doplňkové pojištění dalších událostí jako jsou vichřice, jarní mrazy, vyzimování, sníh a námraza, úder bleskem, výbuch, povodně a záplavy. Součástí doplňkového pojištění je také poškození či zničení nárazem nebo zřícením posádkou řízeného letícího tělesa, jeho části nebo nákladu.

O RENOMIA AGRO
RENOMIA AGRO je specializované oddělení společnosti RENOMIA, které zastřešuje sektor zemědělských rizik a soustřeďuje se na pojištění klientů v oblasti pěstování zemědělských plodin, lesů a chovu hospodářských zvířat. Z pohledu zprostředkovaného pojistného se jedná o největšího zemědělského makléře na trhu, který pojišťuje přibližně třetinu českých zemědělců.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.