přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

30.8.2010

RENOMIA AGRO se prezentuje na Mezinárodní výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích 26.-31.8.2010.

V rámci našeho partnerství s Agrární komorou České republiky se RENOMIA AGRO prezentuje na 37. ročníku mezinárodní výstavy Země živitelka...

V rámci našeho partnerství s Agrární komorou České republiky se RENOMIA AGRO prezentuje na 37. ročníku mezinárodní výstavy Země živitelka v pavilonu R3. Během výstavních dnů se akce postupně účastní celý tým RENOMIA AGRO. Na výstavě probíhají obchodní i neformální setkání a je to jedinečná příležitost pro upevnění stávajících obchodních partnerství a navázání nových. Na výstavě se prezentuje 777 vystavovatelů a patří tak k rekordním ve své historii.
Novinkou na dnešním ročníku je prezentace Regionální potraviny. Tuto soutěž vyhlásilo Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s kraji a Agrární a Potravinářskou komorou. Obchodní ředitelka RENOMIA AGRO Ing. Petra Škopová spolupracuje s Agrární komorou na této soutěži formou školení marketingu regionálních potravin a také odprezentovala vítězné výrobky Královéhradeckého kraje panu prezidentovi České republiky Václavu Klausovi, ministru zemědělství Ing. Ivanu Fuksovi a dalším oficiálním hostům. Výborné pralinky z vysoce kvalitní čokolády všem chutnaly.

RENOMIA AGRO je partner českých zemědělců a potravinářů a poskytuje jim vysoce kvalitní služby v oblasti pojištění.

 

Ing. Petra Škopová, MBA
Obchodní ředitelka
RENOMIA AGRO

 

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.