přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

27.3.2012

RENOMIA AGRO se prezentuje na veletrhu TECHAGRO

Srdečně Vás zveme na již 12. mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO.

RENOMIA AGRO se letos znovu zúčastní tohoto významného veletrhu, který se koná v Brně ve dnech 31.3. - 4.4.2012 na výstavišti BVV.

Najdete nás v pavilonu A1, stánek č. 025, kde se na Vás v průběhu pěti veletržních dnů bude těšit celý tým oddělení RENOMIA AGRO.

Cílem veletržní prezentace nazvané „RENOMIA AGRO – Váš poradce v pojištění“ je nabídnout vystavovatelům i odborné veřejnosti nejvýhodnější řešení pojištění zemědělských rizik a řešení škod. Připraven je i zajímavý doprovodný program. Na stánku přivítáme v pondělí 2.4. Českou Miss 2011 Jitku Nováčkovou a Českou Miss World 2011 Denisu Domanskou a během celého veletržního týdne bude probíhat soutěž o zajímavé ceny.

Informace o veletrhuTECHAGRO spolu s veletrhy ANIMAL VETEX a SILVA REGINA patří mezi velmi prestižní akce s vysokým odborným kreditem. Veletrh představuje nejnovější trendy a technologie zemědělství, lesnictví a veterinářství. Mezi vystavovateli jsou výrobci, dovozci a distributoři zemědělské techniky, krmiv, veterinární a lesnické techniky, chovatelé hospodářských zvířat a další. Návštěvnost minulého ročníku veletrhu dosáhla výše 117 253 osob a výstavní plocha veletrhu obsáhla 46 160 m2. Jednalo se o nejúspěšnější ročník v celé historii tohoto veletrhu. Více informací o veletrhu najdete na www.bvv.cz/techagro.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Ing. Jiří Havelkaředitel RENOMIA AGRO

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.