přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

18.9.2009

RENOMIA AGRO významně posílila své řady specialistů

K 1.9.2009 významně posílil řady specialistů v RENOMIA AGRO Ing. Josef Kříž – zkušený odborník na pojištění zemědělských rizik.

Ing. Josef Kříž je vyhledávaným specialistou na likvidaci zemědělských škod. Pan Kříž dlouhodobě pracoval v České pojišťovně na úseku likvidace. Před třemi roky nastoupil jako ředitel likvidace ke specializované zemědělské pojišťovně AGRA pojišťovna. Díky svým více jak 15letým zkušenostem v pojišťovnictví a zejména v likvidaci škod je Ing. Kříž významnou posilou pro tým RENOMIA AGRO.

Za přispění Ing. Kříže může RENOMIA AGRO dále zkvalitnit nabídku pojištění zemědělských rizik, včetně pomoci při likvidaci pojistných událostí, a to zejména u plodin. Tyto škody patří mezi velmi náročné, často u nich dochází k mnoha nedorozuměním a subjektivním výkladům. Proto je zde velmi důležitá praxe a znalost problematiky pěstování plodin. Zemědělci jistě ocení pomoc specialisty se zkušenostmi nejen v pojišťovnictví, ale rovněž v zemědělské prvovýrobě. Těmito praktickými zkušenostmi se RENOMIA AGRO výrazně odlišuje od ostatních makléřů nabízejících služby zemědělským podnikům.

A jaké byly důvody, proč se Ing. Kříž rozhodl přejít z pojišťovny do makléřské firmy?

"Od počátku mého působení v pojišťovnictví jsem většinou pracoval v oblasti likvidace plodinových škod. Mojí snahou bylo vždy objektivně stanovit výši škody. Zároveň jsem si uvědomoval, že díky svým znalostem a zkušenostem z praxe mohu českým zemědělcům nabídnout i další služby a hájit jejich zájmy. 
Proto jsem velice uvítal možnost pracovat pro nejvýznamnější pojišťovací makléřskou společnost na českém trhu. Věřím, že v rámci RENOMIA AGRO pro zemědělce dokážeme připravit pojištění šité na míru a nabídneme opravdu to nejlepší, co je v současné době na trhu zemědělského pojištění k dispozici, včetně kvalitních makléřských služeb v oblasti správy pojištění a likvidace."

Cílem RENOMIA AGRO je nabízet našim zemědělcům optimální pojistnou ochranu za výrazně lepších finančních a pojistných podmínek. Díky tomu, že RENOMIA AGRO spolupracuje se všemi pojišťovnami na trhu, a díky své velikosti, může tyto výhodné podmínky svým zákazníkům opravdu nabídnout.

RENOMIA AGRO hájí zájmy svých klientů a českého zemědělství. Také letos se stala partnerem Agrární komory České republiky a tuto spolupráci chce aktivně rozvíjet. Cílem RENOMIA AGRO je podpora rozvoje českého zemědělství a také díky zkušenostem nového kolegy chce tento cíl intenzivně naplňovat.

V tomto týdnu vyšel v časopise ZEMĚDĚLEC zajímavý článek na téma "Likvidace škod je součást ochrany". Pan Ing. Josef Kříž se zde věnuje otázce poskytnutí co nejlepších podmínek pojištění pro oblast zemědělství. Článek si můžete přečíst zde.

 

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.