přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

14.11.2013

RENOMIA se nově zaměřuje na pojištění pohledávek a záruk

Společnost RENOMIA, a. s., vedoucí česká pojišťovací makléřská společnost, posiluje svoji pozici v oblasti pojištění pohledávek a záruk a zřídila specializované oddělení RENOMIA Trade Credit, které vede Ing. Hynek Rasocha.

Pojištění pohledávek je vhodné pro výrobní nebo obchodní firmy, které dodávají zboží nebo služby, a nesou tak riziko neplacení ze strany svých odběratelů. RENOMIA si je tohoto rizika vědoma, a chce proto svým stávajícím i potenciálním klientům nabídnout možnost jeho eliminace. Jako další službu nabízí tento typ pojištění prověřování odběratelů a vymáhání pohledávek, a to za velmi dobrou cenu, ve srovnání s jinými jistícími instrumenty.

„Tento specifický druh pojištění není na našem trhu dosud rozvinut a doceněn. Přineseme klientům vysokou odbornost a nezávislé porovnání pojistných podmínek pojistitelů, kteří působí na trhu. V zahraničí se jedná o velmi zajímavý segment, který je např. ve velikostně srovnatelné Belgii využíván klienty až 5x více. V této oblasti vidíme proto velký potenciál,“ komentuje důvody vzniku nového oddělení Ing. Hynek Rasocha, ředitel RENOMIA Trade Credit.

Velmi zajímavým produktem je i pojištění záruk, které oddělení RENOMIA Trade Credit také zabezpečuje a které v ČR dosud není příliš obvyklé. Cílovou skupinou jsou zejména větší stavební firmy nebo firmy dodávající větší technologické celky.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.