přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

9.6.2015

RENOMIA vstupuje na rumunský trh

RENOMIA, přední pojišťovací makléřská společnost ve střední Evropě, člen největších mezinárodních sítí, vstupuje do Rumunska.

Do Rumunska RENOMIA vstoupí prostřednictvím akvizice jednoho z významných místních pojišťovacích makléřů, společnosti SRBA Broker de Asigurare se sídlem v Bukurešti. SRBA patří mezi známé rumunské společnosti a na trhu působí od roku 1998. V  Rumunsku má 2 vlastní a 21 franšízových poboček, v současné době je na patnáctém místě mezi pojišťovacími makléři. Více než 60 % jejích obchodů tvoří korporátní pojištění. Po ukončení akvizičního procesu získá RENOMIA v SRBA většinový podíl.

„Rumunsko je krásná a perspektivní země. Jsme nadšeni, že jsme navázali spolupráci s našimi rumunskými partnery a že budeme společně rozvíjet služby v Rumunsku. RENOMIA chce společně s rumunskými partnery investovat do růstu společnosti a přinést další know how pro klienty a zaměstnance,“ komentuje významný krok Pavel Nepala, managing partner společnosti.

Po tomto strategickém spojení bude v rámci RENOMIA ve střední Evropě působit přes 1000 spolupracovníků.
 

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.