přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

23.8.2016

Srdečně zveme do Českých Budějovic

Na českobudějovickém výstavišti se uskuteční ve dnech 25. - 30. srpna 43. ročník agrosalonu Země živitelka a RENOMIA je i letos partnerem této jedinečné výstavy.

Výstava Země živitelka je pořádána ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství, Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, Agrární komorou ČR a Potravinářskou komorou ČR. Účast na slavnostním zahájení výstavy přislíbil i prezident Miloš Zeman a nejvyšší představitelé České republiky.

Země živitelka zahrnuje celý zemědělsko-potravinářský sektor a návštěvníci budou mít možnost vidět atraktivní přehlídku masného skotu a prezentace koní, ovcí i koz, ale i ochutnat nabídku kvalitních českých potravin. Zajímavé budou i expozice myslivosti, lovectví a rybářství včetně laserové střelnice s elektronickým střeleckým simulátorem. Novinkou letošního ročníku je pavilon zemědělské techniky, kde se všem generacím návštěvníků představí například expozice traktorů Zetor.

Věříme, že návštěva výstavy bude i pro Vás příjemným zpestřením prázdninových dnů a rádi Vám prostřednictvím naší pobočky v Českých Budějovicích zajistíme jednodenní vstupenku na výstaviště.


• Bližší informace k programu výstavy najdete zde
• Váš zájem o vstupenku zasílejte na e-mail: michala.horackova@renomia.cz.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.