přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

22.9.2009

V Hradci Králové proběhly již 6. Královéhradecké krajské dožínky

Tato akce má velkou tradici a každoročně tento svátek navštíví více jak 35 000 návštěvníků. V rámci oficiálního programu byli oceněni nejlepší pěstitelé, chovatelé a farmy Královéhradeckého kraje.

Zástupci zemědělců – ing.Jaroslav Vojtěch a ing.Pavel Veselý předali dožínkové věnce hejtmanovi Královéhradeckého kraje Bc. L.Francovi a primátoru města ing.O. Divíškovi. V proslovech všichni zhodnotili nepříznivou situaci v cenách komodit v letošním roce a vyjádřili naději na rychlé zlepšení cen mléka i obilí. Více na www.dozinky.cz .

K tradici Dožínek patří také vyhlášení nejlepších potravinářů kraje. 4. ročník soutěže Potravina a potravinář roku 2009 vyhrála již počtvrté Pekárna Lično. Více na www.potravinarroku.cz .

Společnost RENOMIA AGRO se akce účastnila a dovoluje si všem vítězům a oceněným poblahopřát a popřát mnoho podnikatelských úspěchů v dalších letech.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.