přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

24.9.2014

Viera Tóthová se stala novou ředitelkou RENOMIA AGRO na Slovensku

Ing. Viera Tóthová se stala ředitelkou RENOMIA AGRO na Slovensku. Na této pozici bude zodpovědná především za řízení a rozvoj zemědělského pojištění, akviziční proces a komunikaci s klienty a obchodními partnery.

Viera Tóthová působí v oblasti zemědělského pojištění od roku 1985. Svoje zkušenosti z oboru uplatní při rozvoji RENOMIA AGRO a při poskytovaní kvalitních služeb, mezi něž patří upisování kvalitních pojištění zemědělských rizik a nastavení systému správy pojištění a likvidace škod.

Viera Tóthová vystudovala Všeobecné poľnohospodárstvo na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitře. Před nástupem do společnosti RENOMIA působila v pojišťovně Generali poisťovňa, kde byla zodpovědná za upisování pojistných rizik a tvorbu pojistných produktů zemědělského pojištění. Praxi získala také v pojišťovnách UNIQA poisťovňa a Slovenská štátna poisťovňa. Od roku 1999 je členkou Klubu poľnohospodárskych odborníkov pri Slovenskej poľnohospodárskej univerzite.
Viera Tóthová se domluví rusky, rozumí anglicky a ve svém volném čase se věnuje studiu odborné literatury a rekreačnímu sportu.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.