přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

RENOMIA je držitelem certifikátu kvality ISO 9001

Společnost RENOMIA, a. s., je od 30. září 2016 držitelem certifikátu mezinárodně platné normy systému řízení kvality ISO 9001:2015. Ten byl vydán nezávislou certifikační společností DET NORSKE VERITAS CZ, která potvrdila, že systém řízení kvality je zaveden, dokumentován a používán v souladu s požadavky normy.

Cílem certifikace bylo potvrdit klientům a obchodním partnerům RENOMIA vysokou úroveň poskytovaných služeb. RENOMIA byla podrobena detailním auditům všech klíčových činností jako jsou obchod, péče o klienty, likvidace a risk management. Prověřeny byly i interní oblasti úzce související s předmětem podnikání společnosti, kterými jsou např. informační systémy, personalistika a finance. Audity prokázaly, že RENOMIA má vlastní procesy strategicky a velmi dobře dlouhodobě řízeny, díky čemuž získala certifikát kvality bez potřeby jakýchkoliv změn procesů firmy.

RENOMIA pravidelně a systematicky kvalitu svých činností vyhodnocuje a optimalizuje, což dokazují i úspěšné výroční audity.

 

 

 

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.