přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Kariéra

Kariéra

RENOMIA je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti pojištění a risk managementu nejvýznamnějším firmám v regionu střední Evropy. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Základem dlouhodobě úspěšného růstu RENOMIA jsou odborné znalosti, pracovitost a kreativita výjimečného týmu zaměstnanců.

RENOMIA investuje do vzdělání a rozvoje svých zaměstnanců. Vytváří inspirující pracovní prostředí založené na týmové spolupráci a firemních hodnotách. RENOMIA spolupracuje s uznávanými odborníky z nejrůznějších oborů, aby naplnila jeden ze základních firemních cílů – mít ty nejkvalitnější a spokojené zaměstnance.

Společně se zaměstnanci slavíme jejich úspěchy a odměňujeme jejich výborné výsledky. RENOMIA má propracovaný motivační program zaměřený nejen na odborné znalosti, ale i na osobnostní rozvoj.

RENOMIA vítá nové spolupracovníky, kteří stávajícímu týmu pomohou naplňovat firemní poslání a přispějí k dalšímu rozvoji. Týmový duch, nasazení, chuť učit se novým věcem a osobní integrita jsou vlastnosti, kterých si vysoce ceníme a jejichž rozvoj podporujeme. Nahlédnout můžete do nových kanceláří v budově Florentinum v Praze.RENOMIA nabízí zajímavé pracovní příležitosti v perspektivním a dlouhodobě stabilním oboru.

Aktuálně vám RENOMIA může nabídnout tyto pracovní pozice.

Zaujala vás naše nabídka? Chtěli byste pracovat v RENOMIA, ale nenašli jste v naší nabídce vhodnou pozici?
Pokud ano, pošlete prosím váš profesní životopis na personální oddělení.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.