přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Řekli o nás

Naše společnost, jež je leteckým  provozovatelem zaměřeným na vrtulníkový provoz, působí na trhu již více než dvacet let. Za tuto dobu jsem měl možnost si ověřit a vyzkoušet  velké množství způsobů, jak si zajistit pojištění tzv. leteckých rizik.

Rád bych tímto poděkoval společnosti RENOMIA za  servis služeb, který je skutečně na vysoké profesionální úrovni. Veškerou agendu pro nás zajišťuje již více jak tři roky. Hluboce si vážím absolutní profesionality, vstřícného a slušného jednání zodpovědných osob a rychlého řešení veškeré problematiky. Ještě jednou upřímně děkuji za dokonalý servis.
 
Ladislav Bradáč
Provozní ředitel
NISA AIR s.r.o.


 

Spolupráce Kofoly s pojišťovací makléřskou společností RENOMIA, a. s., funguje výborně již dlouhou dobu. RENOMIA je pro nás spolehlivým partnerem, který stojí na naší straně a poskytuje nám profesionální služby v oblasti pojištění.

Velmi si cením toho, že se na RENOMIA mohu vždy spolehnout. Vedle odbornosti oceňuji také přátelský a proaktivní přístup.

Pevně věřím, že naše spolupráce bude k oboustranné spokojenosti i nadále pokračovat.


Ing. Pavel Jakubík, FCCA
Financial Manager
Kofola ČeskoSlovensko a.s.


Společnost České Radiokomunikace a.s. spolupracuje s pojišťovací makléřskou společností RENOMIA, a. s., od roku 2011. RENOMIA komplexně řeší náš pojistný program včetně likvidace pojistných událostí.

Vždy jsme byli spokojeni s jejich proaktivním a profesionálním přístupem k různým aspektům pojištění. Při sestavování našeho pojistného programu specialisté RENOMIA vždy zohlednili pojišťovací strategii naší mateřské společnosti a také specifika našeho oboru.

Velmi si ceníme odborného zázemí, které nám zaručuje vysokou kvalitu služeb.
Pevně věříme, že naše vzájemná spolupráce bude i nadále úspěšná.

Ing. Martin Gebauer
CEO
České Radiokomunikace a.s.


Karlovarské minerální vody, a. s, využívají makléřských služeb RENOMIA, a. s., od roku 2005, kdy tato společnost převzala celkově náš pojistný program. Díky spolupráci s RENOMIA se nám podařilo optimalizovat náklady na pojištění. Pro mne jako majitele společnosti je podstatná ještě jedna věc. V RENOMIA jsem našel profesionálního a silného partnera, na kterého se mohu ve věcech pojištění zcela spolehnout a plně mu důvěřuji. Kolegové z RENOMIA se starají o naše pojistné smlouvy a zároveň řeší všechny naše pojistné události.

Věřím, že naše spolupráce bude dále pokračovat k oboustranné spokojenosti.

Dott. Antonio Pasquale
generální ředitel
Karlovarské minerální vody, a. s.


Společnost PEGAS NONWOVENS s.r.o. spolupracuje s pojišťovací makléřskou společností RENOMIA, a. s., od roku 2005. Ceníme si zejména jejich odborných znalostí, které nám zaručují vysokou kvalitu služeb.

RENOMIA komplexně řeší náš pojistný program včetně likvidace pojistných událostí.
Vždy jsme byli velmi spokojeni s jejich proaktivním a profesionálním přístupem a zohledněním specifik našeho oboru.

Rovněž velmi oceňujeme významnou podporu RENOMIA při sjednávání komplexního pojištění naší investice v zahraničí ve spolupráci s jejich lokálním partnerem v rámci mezinárodní sítě.

Jsme přesvědčeni, že naše oboustranně výhodná spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.

Ing. Marian Rašík
finanční ředitel
PEGAS NONWOVENS s.r.o.


Po mnoha letech samostatného smluvního vztahu s Kooperativa pojišťovna, a.s., jsme se rozhodli pro spolupráci s pojišťovací makléřskou společností RENOMIA, a. s., a musím říci, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme na tomto poli udělali. RENOMIA, a. s., zajišťuje pro více než 500 bytových družstev, která jsou našimi členy, komplexní pojistný program, včetně poradenství, školení a dále i zajištění speciálních produktů pro potřeby svazu.

Díky pojišťovací makléřské společnosti RENOMIA, a. s., naše družstva dosáhla výrazného zkvalitnění podmínek pojištění za současného snížení nákladů a pracnosti. Za přidanou hodnotu a neméně důležité pokládám i nadprůměrné nasazení a osobní přístup managementu k řešení všech problémů, ve kterém společnost RENOMIA, a. s., nemá na našem trhu zřejmě konkurenci.

Ing. Vít Vaníček
předseda
Svaz českých a moravských bytových družstev


Všechny společnosti našeho holdingu spolupracují se společností RENOMIA od roku 2003. Zásadním přínosem pro mne bylo významné snížení nákladů na pojistné při optimálním nastavení pojistného rizika pro celý holding.

Služby poskytované makléřskou společností RENOMIA, a. s. jsou na vysoce profesionální úrovni.

Ing. Jan Červinka
výkonný ředitel
KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY a.s.


 Svaz českých a moravských spotřebních družstev, zastupující zájmy skupiny COOP, spolupracuje se společností RENOMIA, a. s. od roku 2009. Veškeré aktivity vycházejí z rámcové pojistné smlouvy, ke které přistoupila většina SD. Příkladem dobré spolupráce je pojištění vozidel, kdy se RENOMIA vzorně stará o flotilu, která zahrnuje více než 350 aut v rámci havarijního pojištění a více než 700 vozidel v rámci povinného ručení. Společné pojištění přineslo významné snížení nákladů. Na základě této dobré zkušenosti jsme přistoupili i k další obdobné aktivitě, což je pojištění majetku. Dnes této služby využívá 45 členů skupiny COOP, kterými jsou kromě Svazu zejména spotřební družstva, nákupní centrály a odborné školy.

 Na spolupráci s RENOMIA oceňujeme zejména jejich odbornost, spolehlivost a operativnost, se kterou řeší vše potřebné. Za dobu naší spolupráce se nám potvrdilo, že spojení velkého zákazníka se silným pojišťovacím makléřem se jednoznačně vyplácí.

Ing. Zdeněk Juračka
předseda představenstva
Svaz českých a moravských spotřebních družstev

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.