přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

HOT LINE - telefonní číslo pro řešení škod

Každý klient RENOMIA má svého likvidátora, kterého může kontaktovat v případě potřeby řešení škody. Jsme si vědomi, že v některých situacích je pro vás důležité ihned konzultovat postup řešení vzniklé škody. Může jít např. o požár, jakoukoliv další živelní událost či jinou závažnou škodu.

I přes veškerou snahu našich likvidátorů je možné, že se vám je nepodaří v nějakém okamžiku zastihnout na telefonu, jelikož např. řeší v danou chvíli jinou škodu.

Právě pro podobné případy a pro zvýšení komfortu služeb pro vás, má RENOMIA službu „HOT LINE – telefonní číslo pro řešení škod“. Pomocí jednoho telefonního čísla se můžete dovolat dalším kolegům, se kterými budete mít možnost vaši situaci a požadavky konzultovat.

Nedovoláte-li se proto svému likvidátorovi a budete potřebovat vzniklou situaci konzultovat okamžitě, můžete nám kdykoliv zavolat na telefonní číslo +420 226 219 945.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.