přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Likvidace škod

Služby spojené s řešením škod jsou nedílnou a důležitou součástí činnosti RENOMIA.

V rámci RENOMIA působí specializované oddělení likvidace pojistných událostí. Tým odborníků řeší tisíce případů ročně. Za každých okolností stojí na vaší straně. Díky rozsáhlým zkušenostem a zázemí naši specialisté pomáhají řešit průmyslové havárie, složité odpovědnostní případy i běžné škody.

Pokud škoda nastane, můžete se spolehnout, že RENOMIA aktivně převezme veškerá jednání s pojišťovnou. Škodu řeší ve vašem zájmu až do úplného vyřízení všech oprávněných nároků. Pracovníci RENOMIA ihned po nahlášení škody začnou řídit celý proces likvidace pojistné události. Koordinují činnost pojistitelů, znalců a dalších stran až do úplného vyřešení případu a splnění všech závazků vůči vám.

Individuální přístup zaručuje, že s vámi dohodneme postup řešení škody podle vašich představ a potřeb. Vodítkem je manuál postupu řešení škody, který pro vás připravíme.

Prostřednictvím extranetu contact.renomia můžete kdykoliv sledovat průběh své pojistné události a detailní informace o ní. Díky jednoduchému on-line formuláři můžete pohodlně a rychle novou škodu oznámit.

Spoluprací s oddělením likvidace pojistných událostí RENOMIA získáte:

  • přesnou a detailní evidenci škod
  • vyhodnocení škodního průběhu
  • analýzu příčiny škod s cílem optimalizovat pojistný program
  • on-line přístup k informacím řešených škod
  • metodiku a školení v oblasti řešení škod

Vyřízené škody

Chcete více informací?

Ondřej Frič, DiS.

ředitel oddělení likvidace škod

ondrej.fric@renomia.cz

+420 724 667 772

Kontaktní formulář
nebo zavřít
Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.