přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

24.1.2017

Jiřina Nepalová vyhlásená jednou z TOP zien Česka 2016

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka RENOMIA, a. s., byla 23. ledna ve Fóru Karlín během slavnostního galavečera oceněna jako jedna z TOP žen Česka 2016.

Prestižní anketu každoročně vyhlašují Hospodářské noviny pod záštitou vydavatelství Economia. V letošním, v pořadí již dvanáctém, ročníku soutěže bylo zvoleno 50 nejvýznamnějších dam z byznysu a veřejné sféry.

Jiřina Nepalová se umístila v kategorii TOP 25 žen Česka v byznysu, ve které bylo nominováno přes 300 úspěšných manažerek a podnikatelek. Nejúspěšnější ženy vybírala odborná porota složená z osobností byznysu, veřejné sféry, zástupců mediálního domu Economia a významných personalistů a headhunterů.

„Ocenění od společnosti Economia si velmi vážím a vnímám ho jako uznání nejen své práce a dlouhodobě dosahovaných výsledků, ale také práce všech kolegyň a kolegů v RENOMIA. Věřím, že porotu zaujaly i naše hodnoty jako jsou dobré vztahy, rozvoj či spolehlivost, kterými se já a celá naše společnost dlouhodobě řídíme,“ říká k ocenění Jiřina Nepalová.

Běžná verze časopisu je k zakoupení na stáncích od 24. ledna 2017. Na obrázku vidíte speciální edici magazínu připravenou pro společnost RENOMIA.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pre klientov RENOMIA. Ponúka jednoduchý a pohodlný prístup k informáciám o Vašom poistení.