IRM Cert: RENOMIA rozšiřuje znalosti v oblasti risk managementu

RENOMIA, vedoucí makléřská společnost ve střední a východní Evropě, rozšiřuje odborné znalosti a služby v oblasti risk managementu pro své klienty, a to díky nové certifikaci IRM. Rozšiřování know-how tak navazuje na zprávu z roku 2014, kdy se ředitel oddělení risk managementu RENOMIA, Tomáš Tragan, stal jako jediným Čechem členem prestižního institutu Fire of Engineers ve Velké Británii. Certifikaci IRM pak uděluje londýnský Institute of Risk Management.

„Získání certifikace IRM znamená další zkvalitnění práce našeho oddělení z pohledu strategického poradenství klientům v oblasti řízení rizik. Držitelé titulu IRMCert dokáží lépe identifikovat a porozumět rizikům z pohledu top managementu firem a mají přístup k nepřebernému množství případových studií z celého světa a kontinuálnímu vzdělávání díky online webinářům a praktickým workshopům,“ říká čerstvý držitel titulu IRMCert Tomáš Tragan, ředitel oddělení risk managementu RENOMIA.

Ing. Tomáš Tragan, PhD., MIFireE, IRMCert patří k největším odborníkům na risk management u nás. Oblasti se věnuje více než 20 let a aktivně o rizikovém managementu přednáší na vysokých školách a je autorem řady odborných publikací. Ve společnosti RENOMIA působí od roku 2004 a dodnes se aktivně účastní rizikových prohlídek a poradenství pro významné klienty v ČR i zahraničí. 

„Od zkušenosti, odborných znalostí a vzdělání se odvíjí kvalita analýz rizik a jejich výstupů, které pro naše klienty připravujeme. Těší mě, že jsme v této oblasti opět dokázali udělat významný krok a také se propojit s odborníky z celého světa díky britskému Institute of Risk Management, který patří ke světové špičce,“ dodává Tragan.

Máte zájem o rizikovou analýzu nebo prohlídku? Kontaktujte oddělení risk management RENOMIA.