Kontaktujte nás

Naši odborníci na zemědělské pojištění jsou Vám vždy k dispozici a rádi osobně dorazí k projednání pojistného programu na míru Vaším potřebám.

Hot line - řešení škod

+421 220 909 860

Sídlo společnosti

RENOMIA, a. s.
Holandská 8
639 00 Brno

Fakturační údaje

RENOMIA, a. s.
Holandská 8
639 00 Brno
IČ: 48391301
DIČ: CZ699002745

Kontakt pro klienty

Ing. Jiří Havelka
ředitel RENOMIA AGRO
jiri.havelka@renomiaagro.cz 
+420 603 884 471

RENOMIA AGRO v zahraničí

Ing. Adam Diviš
Agro Global Services Director
adam.divis@renomia.cz 
+420 728 468 041

Pobočky RENOMIA, a. s.

Brno

brno@renomia.cz
+420 511 126 050
Holandská 8, 639 00 Brno
ředitel: Ing. Ivo Krajíček

České Budějovice

ceskebudejovice@renomia.cz
+420 386 321 814
Hroznová 13, 370 01 České Budějovice
ředitel: František Jíra

Liberec

liberec@renomia.cz 
+420 487 354 800
Rumunská 9, 460 01 Liberec
ředitel: Ing. Roman Gašpárek

Most

most@renomia.cz 
+420 412 432 901
Českosl. armády 1609, 434 01 Most
ředitel: Ing. Jakub Fišer

Ostrava

ostrava@renomia.cz
+420 555 140 200
Sokolská třída 26a, 702 00 Ostrava
ředitel: Ing. Václav Kobliha

Pardubice

pardubice@renomia.cz 
+420 466 536 677
K Vinici 1256, 530 02 Pardubice
ředitel: Ing. Jiří Mikulecký

Plzeň

plzen@renomia.cz 
+420 371 372 300
Nádražní 14, 301 00 Plzeň
ředitel: Ing. Zdeňka Kováříková

Praha

praha@renomia.cz 
+420 221 421 711
Na Florenci 15, 110 00 Praha
ředitel: Ing. Martin Ivan, Ph.D.

Přerov

prerov@renomia.cz
+420 581 219 477
Wilsonova 7, 750 02 Přerov
ředitel: Ing. David Kocfelda

RENOMIA NETWORK