Jiřina Nepalová získala ocenění Lady Pro 2014

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka společnosti RENOMIA, a. s., převzala ve Španělském sále Pražského hradu prestižní ocenění Lady Pro 2014.

Titul každoročně uděluje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci COMENIUS u příležitosti vyhlášení stovky nejlepších firem České republiky „Českých 100 nejlepších“.

Čestný titul Lady Pro náleží ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti patří k těm nejlepším. Dosáhly skutečně mimořádných úspěchů a při své každodenní náročné práci dokázaly zůstat okouzlujícími ženami. V letošním roce se Jiřina Nepalová vedle ocenění Lady Pro 2014 umístila také v žebříčku ankety Hospodářských novin TOP 25 žen českého byznysu a zároveň v žebříčku padesáti nejvlivnějších žen Česka časopisu Forbes.
 
 „Ocenění Lady Pro si velice vážím a těší mě samozřejmě umístění i v ostatních žebříčcích. Není to ocenění jen mé práce, ale především všech kolegyň a kolegů v RENOMIA, díky kterým můžeme našim klientům nabízet ty nejlepší služby,“ říká Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka RENOMIA, a. s.

Jiřina Nepalová patří mezi nejúspěšnější české manažerky, podnikatelky a uznávané tuzemské odborníky na pojištění. Je vyhledávanou konzultantkou pro soukromé i státní organizace a zároveň je členkou prezidia Asociace českých pojišťovacích makléřů a správní rady Nadačního fondu pro podporu vzdělávání v pojišťovnictví. V pojišťovnictví působí od roku 1978 a pojišťovací makléřskou společnost RENOMIA, a. s., založila v roce 1993.