RENOMIA 100. Ceně prezidenta republiky vévodily ženy

Jubilejní 100. ročník prestižního rovinového dostihu Cena prezidenta republiky nesl jméno společnosti RENOMIA a divákům nabídl vzrušující podívanou s překvapivými vítězkami. Po úžasném finiši se z prvenství těšily jezdkyně Simona Laubeová s klisnou LADY IN PINK, které před dostihem nikdo nefavorizoval. O půl délky za nimi skončil jeden z favoritů dostihu ORLEANO v sedle s žokejem Jiřím Chaloupkou a pro třetí místo si dojela další žena, žokejka Ingrid Janáčková Koplíková na koni TRIPLEX.

Vítězům srdečně blahopřála a ceny předala ředitelka společnosti RENOMIA Jiřina Nepalová. „Velice mne těší, že se RENOMIA mohla stát titulárním partnerem tohoto jubilejního dostihu, je to velká čest. Všichni účastníci předvedli krásné sportovní výkony a jako žena mám přirozeně velkou radost z toho, že na pomyslných stupních vítězů stanuly hned dvě skvělé jezdkyně,“ řekla Jiřina Nepalová.

RENOMIA 100. Cena prezidenta republiky byla vrcholem dostihové sezony v pražské Velké Chuchli a diváci si i díky slunečnému počasí nedělní odpoledne opravdu užili.