RENOMIA AGRO se prezentuje na veletrhu TECHAGRO

Srdečně Vás zveme na již 12. mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO.

RENOMIA AGRO se letos znovu zúčastní tohoto významného veletrhu, který se koná v Brně ve dnech 31.3. - 4.4.2012 na výstavišti BVV.

Najdete nás v pavilonu A1, stánek č. 025, kde se na Vás v průběhu pěti veletržních dnů bude těšit celý tým oddělení RENOMIA AGRO.

Cílem veletržní prezentace nazvané „RENOMIA AGRO – Váš poradce v pojištění“ je nabídnout vystavovatelům i odborné veřejnosti nejvýhodnější řešení pojištění zemědělských rizik a řešení škod. Připraven je i zajímavý doprovodný program. Na stánku přivítáme v pondělí 2.4. Českou Miss 2011 Jitku Nováčkovou a Českou Miss World 2011 Denisu Domanskou a během celého veletržního týdne bude probíhat soutěž o zajímavé ceny.

Informace o veletrhuTECHAGRO spolu s veletrhy ANIMAL VETEX a SILVA REGINA patří mezi velmi prestižní akce s vysokým odborným kreditem. Veletrh představuje nejnovější trendy a technologie zemědělství, lesnictví a veterinářství. Mezi vystavovateli jsou výrobci, dovozci a distributoři zemědělské techniky, krmiv, veterinární a lesnické techniky, chovatelé hospodářských zvířat a další. Návštěvnost minulého ročníku veletrhu dosáhla výše 117 253 osob a výstavní plocha veletrhu obsáhla 46 160 m2. Jednalo se o nejúspěšnější ročník v celé historii tohoto veletrhu. Více informací o veletrhu najdete na www.bvv.cz/techagro.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Ing. Jiří Havelka
ředitel RENOMIA AGRO