RENOMIA AGRO se účastnila Národní hospodářské výstavy v Brně

Ve dnech 25.-28.6.2009 proběhla na brněnském výstavišti Národní výstava hospodářských zvířat. Byl to první ročník této výstavy konaný v Brně. Do roku 2007 se tato výstava konala pravidelně každé 2 roky na výstavišti v Přerově. Pořadatelé (BVV, GENOSERVIS a.s., Svaz chovatelů holštýnského skotu, Svaz chovatelů prasat, Svaz chovatelů masného skotu, Agrární komora ČR, Zemědělský svaz ČR, Asociace chovatelů koní a mnoho dalších) se shodli, že výstava dobře navázala na přerovskou tradici a za 2 roky by se mělo realizovat pokračování této národní výstavy opět na BVV.

V letošním roce se zúčastnilo 220 vystavovatelů a 280 chovatelů, kteří zde předvedli více jak 530 hospodářských zvířat. Výstavu navštívilo více jak 48 000 návštěvníků.

V pátek 26.6. se zde také konalo celostátní zasedání Zemědělského svazu české republiky, na kterém byly vyhlášeny výsledky 8.ročníku soutěže TOP ZS ČR 2008. Absolutním vítězem se stala Zemědělská a. s. Podchotucí na Nymbursku.

Vítězi i všem oceněným za společnost RENOMIA AGRO gratulujeme.

Naše společnost RENOMIA AGRO se také na výstavě prezentovala na stánku Agrární komory. Proběhlo zde mnoho obchodních jednání a došlo k navázání několika nových obchodních kontaktů. Více se o výstavě dočtete na https://www.bvv.cz/nvhz.