RENOMIA se zúčastnila setkání mezinárodních sítí v USA

Zástupci RENOMIA, managing partner Pavel Nepala a ředitel mezinárodního oddělení Marek Kalbáč se koncem dubna zúčastnili konferencí nejvýznamnějších mezinárodních sítí pojišťovacích makléřů světa Worldwide Broker Network (WBN) ve Washingtonu a Lockton Global a Arthur J. Gallagher v New Orleans.

Konference WBN byla zaměřena na novinky v síti, zejména na nové softwarové řešení pro mezinárodní správu klientů. „Díky účasti na této konferenci jsme se opětovně setkali se zástupci významného kalifornského pojišťovacího makléře a navázali s nimi důležitý obchodní kontakt,“ shrnul dojmy z cest Pavel Nepala.

V rámci každoročního setkání The Risk Management Society (RIMS) v New Orleans se konala konference Lockton Global a Arthur J. Gallagher. Zástupci RENOMIA se zde zúčastnili separátních jednání s pojišťovnami, risk manažery a dalšími významnými obchodními partnery. Ještě více se na individuálních setkáních prohloubila spolupráce mj. s čínským makléřem Jiang Tai, ruským Malakutem a korejským HIS.

Členství v mezinárodních sítích a účast na jejich setkáních je pro RENOMIA velmi důležité nejen díky možnosti sdílení informací a zkušeností, ale také pro budování dobrého jména společnosti v celosvětovém měřítku. „Našim klientům můžeme přinášet nejnovější informace a zkušenosti ze zahraničních trhů a poskytovat jim profesionální mezinárodní služby,“ dodává Pavel Nepala. Mezi konkrétní zajímavé novinky na mezinárodním trhu patří například produkt pro „pojištění dobrého jména“ firmy nebo vzrůstající význam analytických oddělení velkých světových makléřů.