RENOMIA získala silného partnera pro oblast zemědělského pojištění

RENOMIA a společnost Agropoistenie, slovenský lídr trhu v oblasti zemědělského pojištění, úspěšně završily jednání o partnerství. Ziskem majoritního podílu ve společnosti Agropoistenie RENOMIA posiluje svou oborovou specializaci a stává se jedničkou v zemědělském pojištění v ČR i na Slovensku. 

„Zemědělství je důležité odvětví a my mu chceme z hlediska pojištění a řízení podnikatelských rizik nabídnout tu nejlepší možnou podporu. Naše zkušenosti a mezinárodní know-how společně využijeme k dalšímu zkvalitnění služeb pro naše klienty na Slovensku a samozřejmě i v České republice,“ říká Jiří Nepala, managing partner RENOMIA.

Společnost Agropoistenie založili v roce 2013 Milan Knoll a Marek Dudáš, kteří i nadále zůstávají ve vedení společnosti. Agropoistenie je v současnosti největším zprostředkovatelem zemědělského pojištění na Slovensku, velký důraz klade na inovace, a to jak ve vztahu k nabízeným pojistným řešením, tak využitím moderních technologií. Hodnota pojistného spravovaného společností Agropoistenie přesahuje 160 mil. Kč.

Strategií RENOMIA je detailně rozumět jednotlivým oborům podnikání, chápat jejich potřeby a díky tomu přinášet svým klientům nejlepší pojistná řešení a krytí rizik. Vedle zemědělství máme specializované týmy pro mnoho dalších oborů průmyslu a podnikání.

Na fotografii zleva Jiří Nepala, managing partner RENOMIA, Marek Dudáš a Milan Knoll, jednatelé společnosti Agropoistenie