Viera Tóthová se stala novou ředitelkou RENOMIA AGRO na Slovensku

Ing. Viera Tóthová se stala ředitelkou RENOMIA AGRO na Slovensku. Na této pozici bude zodpovědná především za řízení a rozvoj zemědělského pojištění, akviziční proces a komunikaci s klienty a obchodními partnery.

Viera Tóthová působí v oblasti zemědělského pojištění od roku 1985. Svoje zkušenosti z oboru uplatní při rozvoji RENOMIA AGRO a při poskytovaní kvalitních služeb, mezi něž patří upisování kvalitních pojištění zemědělských rizik a nastavení systému správy pojištění a likvidace škod.

Viera Tóthová vystudovala Všeobecné poľnohospodárstvo na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitře. Před nástupem do společnosti RENOMIA působila v pojišťovně Generali poisťovňa, kde byla zodpovědná za upisování pojistných rizik a tvorbu pojistných produktů zemědělského pojištění. Praxi získala také v pojišťovnách UNIQA poisťovňa a Slovenská štátna poisťovňa. Od roku 1999 je členkou Klubu poľnohospodárskych odborníkov pri Slovenskej poľnohospodárskej univerzite.

Viera Tóthová se domluví rusky, rozumí anglicky a ve svém volném čase se věnuje studiu odborné literatury a rekreačnímu sportu.