RENOMIA se potřetí stala Pojišťovacím makléřem roku, Jiřina Nepalová obdržela titul Osobnost pojistného trhu

RENOMIA, největší pojišťovací makléřská společnost založená ve střední a východní Evropě, získala ocenění za první místo v anketě Pojišťovací makléř roku 2016. Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA, v rámci soutěže obdržela čestný titul „Osobnost pojistného trhu“ za vynikající a mimořádný přínos rozvoji českého pojišťovnictví.

„RENOMIA vybudovala svou silnou pozici na tuzemském i mezinárodním trhu díky tomu, že jedná vždy v nejlepším zájmu klientů a poskytuje jim poradenský přístup. Být makléřem roku je cenné proto, že naše kvality oceňují odborníci z řad pojišťoven, kterých si vážím,“ říká k ocenění Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA.

Titul Pojišťovací makléř roku získala RENOMIA již potřetí během šesti let, kdy se cena v rámci soutěže Pojišťovna roku vyhlašuje. Soutěž organizují společně Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) a Česká asociace pojišťoven (ČAP). Záštitu nad celou soutěží udělil Jiří Rusnok, guvernér České národní banky, která vykonává dohled nad pojistným trhem.

„Nároky našich klientů se neustále zvyšují a pokud chceme být dlouhodobě úspěšní, musíme se neustále zlepšovat a rozvíjet. Velký důraz klademe na risk management, díky rizikovým analýzám předcházíme škodám klientů. Dále rozvíjíme i naše specializace a rozumíme podnikání klientů, investujeme do digitalizace. Daří se nám růst jak organicky, tak cestou akvizic v ČR i zahraničí. Poskytujeme pojišťovací služby po celém světě. To vše nám pomáhá poskytovat špičkovou péči klientům a profesionalizovat trh,“ dodává Jiřina Nepalová.