RENOMIA AGRO představila své služby na výstavě TECHAGRO 2010 v Brně

RENOMIA AGRO se poprvé účastnila významné výstavy TECHAGRO. Ta proběhla v termínu od 21. do 25.3.2010 v Brně. Letos se konal již 11. ročník veletrhu TECHAGRO - ANIMAL VETEX - SILVA REGINA. Akce se zúčastnilo 705 firem na čisté výstavní ploše cca 64 tis. m2 a včetně Světové výstavy vývoje myslivosti a lovectví a výstavy Rybaření ji navštívilo cca 116 tisíc návštěvníků. Velmi nás potěšila převažující optimistická nálada. Velká část vystavovatelů konstatovala velký zájem návštěvníků o vystavované exponáty a po dlouhé době také zájem o nákup strojů.

RENOMIA AGRO vystavovala v pavilonu A a během výstavy se na stánku zastavilo mnoho klientů, zájemců o naše služby i významných hostů. Zpestřením byla návštěva České Miss 2009 Ivety Lutovské a 1. České Vicemiss 2009 Terezy Budkové v úterý 23. března na našem stánku. RENOMIA, a. s. dlouhodobě spolupracuje se soutěží Česká Miss a díky této spolupráci jsme mohli pro návštěvníky našeho stánku zajistit tuto příjemnou a krásnou společnost.

RENOMIA AGRO prezentovala širokou nabídku komplexních služeb v pojištění firem. Námi nabízená optimalizace rozsahu pojištění a možnosti úspor zaujali mnoho návštěvníků. Z obchodního hlediska hodnotíme TECHAGRO jako úspěšné a jsme rádi, že naše nabídka zaujala tolik návštěvníků. Touto cestou bychom rádi poděkovali všem, kteří nás na stánku navštívili a těšíme se na další setkání a navázání obchodní spolupráce.