RENOMIA ČR oceněna titulem Pojišťovací makléř roku 2013

RENOMIA ČR byla u slavnostní příležitosti vyhlášení Pojišťovny roku oceněna odbornou veřejností jako nejlepší pojišťovací makléř a stala se Pojišťovacím makléřem roku 2013 číslo jedna! Cenu pro vítěze převzala ředitelka společnosti Jiřina Nepalová.

Pojišťovací makléře hodnotili odborníci z řad pojišťoven a hodnocena byla zejména kvalita práce, úroveň komunikace, odbornost a znalosti makléře a to formou ankety, kterou organizuje Česká asociace pojišťoven. Základními kritérii byly například kvalita podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace pojišťovací makléř-pojišťovna a pojišťovací makléř-klient, správa pojištění či rozvoj nových produktů. Jedním z faktorů, které k vítězství přispěly, byl také přínos společnosti k rozvoji pojišťovacího trhu.

„První místo v anketě Pojišťovací makléř roku 2013 je pro nás velkou ctí, neboť dokazuje, že nejen klienti RENOMIA, ale i odborníci z oboru oceňují naši profesionalitu a nadstandardní spolehlivé služby. Zároveň je pro nás výzvou, abychom se i nadále snažili zdokonalovat naše služby pro klienty a zvyšovali naši odbornost ve všech směrech,“ komentovala vítězství ředitelka společnosti Jiřina Nepalová. „Chtěla bych poděkovat všem klientům RENOMIA, kolegyním a kolegům i obchodním partnerům, kteří mají na našem úspěchu velký podíl. Jsem velmi ráda, že jsme dobrý tým a že při poskytování služeb jednáme v souladu s posláním a hodnotami firmy,“ dodala Jiřina Nepalová.