přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

12.5.2017

RENOMIA se potřetí stala Pojišťovacím makléřem roku, Jiřina Nepalová obdržela titul Osobnost pojistného trhu

RENOMIA, největší pojišťovací makléřská společnost založená ve střední a východní Evropě, získala ocenění za první místo v anketě Pojišťovací makléř roku 2016. Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA, v rámci soutěže obdržela čestný titul „Osobnost pojistného trhu“ za vynikající a mimořádný přínos rozvoji českého pojišťovnictví.

11.4.2017

Fond těžko pojistitelných rizik

O vybudování systémového řešení v oblasti řízení rizik v zemědělství se u nás jedná již od 90. let. Poskytování ad hoc státní pomoci není stabilní a navíc není ani jisté, kdy a zda vůbec zemědělci nějakou náhradu za vzniklou škodu dostanou.

9.3.2017

Dotace na pojištění plodin a zvířat

Významnou podporou pojištění od státu je poskytování dotací na pojištění plodin a zvířat, zemědělci mají možnost čerpat státní podporu poskytovanou prostřednictvím Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF) v rámci programu Finanční podpora pojištění. Účelem této podpory je částečná kompenzace vynaloženého pojistného.

18.1.2017

Sucho již není nepojistitelné riziko

RENOMIA AGRO, jednička v oblasti zemědělského pojištění, nově pojistí i sucho pro kukuřici, slunečnici a pšenici.

20.12.2016

Veselé Vánoce a PF 2017

RENOMIA Vám přeje radostné Vánoce!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.