přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuality

31.3.2014

RENOMIA se v Praze stěhuje do nových prostor

RENOMIA, a. s., největší pojišťovací makléř na českém trhu, přestěhovala své pražské kanceláře do nových prostor. Od 31. 3. 2014 sídlí pražská pobočka v administrativní budově Florentinum v centru Prahy, kde si pronajala téměř 3000 m2.

RENOMIA se v rámci strategie dalšího rozvoje a zkvalitňování služeb i dostupnosti pro své klienty a obchodní partnery rozhodla přesídlit do moderních atraktivních prostor v centru Prahy, do budovy Florentinum, Na Florenci 15

„Díky novému špičkovému zázemí a výborné dopravní dostupnosti budeme o něco blíže našim novým i stávajícím klientům a obchodním partnerům. Věřím, že si ve Florentinu brzy vybudujeme příjemné, moderní pracovní prostředí a těším se na inspirativní setkání s našimi klienty a obchodními partnery,“ komentovala stěhování Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA, a. s.

Administrativní centrum Florentinum přivítalo první nájemce začátkem ledna 2014 a otevřeny byly i veřejné prostory Florentina spolu se zrenovovanou Desfourskou zahradou. Projekt získal čtyři nejvyšší ceny Construction Investment Journal Awards Czech Republic a zvítězil v soutěži Best of Realty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.